ataköy tıkanıklık açma

Ataköy tıkanıklık açma olarak son teknoloji cihazlarla tuvalet ve lavabo giderinde sıkışmış atıkları lavabo açma ve makineli tuvalet açma servislerimiz mevcuttur. Atık borularını korumak için neler yapılabilir? Yalnız her tıkanma sorunu olduğunda profesyonel tıkanıklık açma servisimizi aramak yerine sorun olmasa bile belli zaman dilimi arasında bizlere ulaşmalısınız. Bu sayede zamanla ortaya çıkabilecek plastik gider kırılması ve sızdırması gibi şikayetlerinde tamamen önüne geçiyoruz. Ayrıca böyle bir takım olaylarda parça değişimi işlemi de uygulamakta ve garantili olarak sizlere sunmaktayız.

Ataköy Makineli Tıkalı Gider Açma

Bakırköy Ataköy tıkanıklık açma işlemlerinde tuvalet boruları nasıl açılır onu anlatalım. Klozet içerisinde es isimli kıvrımlı bir düzenek vardır ve seramikten yapılmıştır. Bu bölge içine tel yardımı ile kirlerden arındırabiliriz. Elbette yine o bölgeden başlamak üzere kameralı sistemlerimiz ile inceleyebiliriz. Klozetin zemin altındaki borular ile bağlantısı varsa ve bu borular içi dahil bahsettiğimiz gözetleme mekanizması ile inceleme sonrasında ilgili tıkama yapan atığı delebilecek bir cihaz başlığı takarız. Buna kıvrımlı yay (helezon) başlık ismini veriyoruz ve ilerleme hızını kendimiz ayarlayarak adım adım uyguluyoruz. Çalışmanın çok uzaması mümkün değildir çünkü atık geri gelmeyecek cihaz desteği ile ilerleyecektir. Bu çalışma ile içerisindeki küçük boşluklarda lağım sularının da etkisi ile hızlıca kanallarda yok olacak ve problem karşınıza çıkmayacaktır.

Ataköy tıkanıklık açma ayrıca kanal borusu kırılma yerini bulma işlemlerinde bu kameralı sistemler son derece etkilidir. Sızdıran atık kanalları içinden 30 metre civarında gözlem yaparak kusursuz yerini bulabilir ve parça değişimine hemen geçebiliriz. 0532 736 48 79 numaralı telefondan bizlerle istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55