Zuhuratbaba Su Kaçağı Tespiti 0551 231 83 55

Zuhuratbaba su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı olarak kırmadan robot cihaz makinalı sistemle su kaçağı bulma ve tamir hizmetleri vermekteyiz. Zuhuratbaba tesisatçı aynı gün içinde sok tenoloji cihazlarla hizmet vermektedir.

Bakırköy Zuhuratbaba su kaçağı cihazlı tesisatçı ile bina içinde temiz su akıntısının yerinin binaya zarar vermeden bulunması, alt kata su sızıntısı veya duvardan su damlaması gibi şikayetlerinizde bize ulaşınız. Ekiplerimiz detaylı bir araştırmayı yerine getirsinler.

Cihazlı Su Kaçağı Tespiti

Zuhuratbaba su kaçağı tespiti ile banyoda, mutfakta, tuvalette su arıza tespiti, damlattığı bölgenin kırılmadan bulunması gibi çok sayıda işlemi sizlere sunmaktayız. Asansör boşluğuna su damlaması, bina betonunun ıslak kalması gibi durumlarda da sizlere yardımcı olabiliriz. Bazı pompalar ile zamanında tahliye yapmak önemlidir. Yalnız su damlamaya devam ettiği müddetçe maalesef beton bazı boşlukları kullanarak suyu yine de çekecektir. Asansör damlayan suyun temiz mi yoksa atık su mu olduğuna bakmak gerekir. Bina yeni ise bina temelinden çıkan kaynak suları bir sebep olabilir. Bina inşa edilirken drenaj, yalıtım veya kuyu suyu gibi durumlara karşı tedbir alınıp alınmadığı da değerlidir. Son olarak ise asansör boşluğuna su damlaması sorunu için dairelerin su ve atık sistemlerindeki sızıntıların bazı yolları bularak o bölgeye gelmesi de önemlidir. Bunun için ilgili dairelerde sızdırmazlık testlerini uygularken, diğer aşama olarak gider borularında bazı yüksek çözünürlüklü kameralı sistemler ile yerlerini bulmada adımlar atabiliriz.

Zuhuratbaba su kaçağı tespiti maliyeti yüksek olmayan Bakırköyde su kaçağı bulan tesisatçı ile en ince detayına kadar sorunun araştırılmasına ne dersiniz. Pratik çözümlerin anahtarı bina sistemlerini kırmadan incelemekten geçmektedir ve biz de özel cihazlar ile tam olarak bunu yapıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55