yeşilköy robotla tıkanıklık açma

Yeşilköy robotla tıkanıklık açma servisimiz tıkanan boru giderlerinde oluşan atık birikim noktalarını kameralı cihazlarla bularak tıkalı boru açma servisi vermektedir. Bir tıkanıklığın meydana geldiğini tuvalet veya lavabo da ki suyun geri tepme yaptığında ya da etrafta kötü kokular oluştuğunda anlayabilirsiniz. Böyle durumlarla karşılaştığınız zaman profesyonel bir firma ile iletişime geçmenizi öneririz. Çünkü erken müdahale edilmeyen yerlerde durum daha da kötü hal alabilir. Tıkanıklık açılmadığı sürede de bu alanlar kullanım dışı kalır. Hızlı bir servis alıp tıkanıklık derdinden kurtulmak istiyorsanız kırmadan tıkanıklık açma servisimize ulaşabilirsiniz.

Yeşilköy Robotla Tuvalet Açma

Bakırköy Yeşilköy robotla tıkanıklık açma pimaş giderlerini hasarsız açan firmadır. Pimaş açan robotlar kullanan tesisat firması olarak bir telefon ile kısa sürede adresinize ulaşmaktayız. Pis suların sürekli lavabo giderinden geri gelmesinin nedeni nedir? Lavaboda tıraş olunması, saçların, bulaşıkların yıkanması lavaboda tıkama yapabilir. Tek bir sebep yazmamıza gerek yoktur. Herkeste sonuç aynı çıkmayabilir. Hemen kamera takıp lavabo giderlerini inceleyerek sorun noktalarını bulur ve orada işleme başlarız. Pimaş giderleri açarken betonu, fayansı delmeden işlem yapan firmamız lavabonun pimaş kanalını kırmadan açmak için genelde birkaç metre boyunca kamerayla inceleme yaparız. Atık biriktiren bölgeleri böylece buluruz. O alanlara en iyi açıcı aparatları kıvrımlı yay yerleştiririz. Bir ucunu lavabo tezgahı altından kanala göndeririz. Diğer ucunu ise robot cihaza bağlarız. Cihaz titreşim vererek kalın tabaka atıkları parçalayarak kanalizasyona ulaştırılmasını sağlar.

Yeşilköy robotla tıkanıklık açma uzman personellerimiz ile tortullar, tabakalar ve farklı cisimlerin istila etmekte olduğu yalnıza lavabo değil, Yeşilköy tuvalet açma gibi şikayetler içinde bizleri arayabilirsiniz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan da Yeşilköy tıkanıklık açma servisimizle iletişime geçebilirsiniz..

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55