Bakırköy Petek Temizliği

Bakırköy petek temizliği yapan tesisatçı ile özel petek temizleme makineleri ile aynı gün içinde servis hizmeti alabilirsiniz. Bakırköy tesisatçı her zaman yeni teknikleri ilke edinmiştir ve şu anda kullanılan teknolojinin daha iyisini bulduğumuz zaman onları kullanmaktan çekinmeyiz.

Peteklerin Temizlenmesi Yakıt Tasarrufu Sağlar

Bakırköy petek temizliği olarak küçük bir soru yönelterek, acaba peteklerde hangi durumları gördüğünüz zaman bakım yaptırmanızın da vakti gelmiştir şeklinde sizlere bir sual yöneltmek istiyoruz. Geçmiş iki seneyi aklınızdan geçirmenizi istiyoruz. İki sene 27 derece iken, bu sene 26-25 gibi oda sıcaklıklarına doğru gerileme mi başladı? Kombiniz eskisine oranla daha fazla hata sinyali mi üretmeye başladı? Su basıncı düşmesi, su sirkülasyon hata sinyali bunlara örnek olarak verilebilir. Kombi filtresi kirlendiği için servisi çağırmak zorunda kaldınız mı? Her petek eşit sıcaklıklara ulaşmıyor ve akabinde siz derece ayarını yükselterek, biraz daha fazla doğal gaz kullanımına mı geçtiniz? Bunu yaptığınız halde en ufak bir iyileşme gözlemlemediniz mi? Peteklere dokunduğunuz zaman her alanı değil, sadece birkaç kısmı sıcak olduğunu fark ettiniz mi? Bu kadar belirti sanırız yeterlidir. Bu belirtilerden herhangi birini gördüğünüz zaman acilen bizleri aramanız gerekiyor. Örneğin, Kış aylarındaysanız acele etmelisiniz ve en iyisi her iki senede bir defa Sonbahar aylarından hemen önce bakım yaptırarak daha az yakıt tüketmenin önünü açmanızdır.

Bakırköy petek temizliği imkanlarımız ile uzun sürmeyecek bir çalışma alanında, ne kadar peteğe sahip olursanız olun biz o alanları stabil düzeye getirmek için elimizden ne geliyorsa, işçilik kalitemizin en üstün şekilde tesisatlara yansıtmaya çalışacağız.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55