bakırköy kartaltepe su tesisatçısı

Bakırköy Kartaltepe su tesisatçısı firması olarak makineli petek temizliği, tıkalı boru açma servisi ve kırmadan su kaçağı tespiti hizmetleri vermekteyiz. Yüksek basınçlı su kullanarak kanal borularını yıkayarak kırmadan açan tıkanıklık açma firması olup zararsız olan bu işlemleri önermekteyiz. Basınçlı su makineleri ile yıkanarak açma işlemleri yapılabilir. Sırf kanal içinden uygulanacak bir işlem olup yağ, çamur ve inşaat kalıntıları gibi yabancı cisimler varsa bu tür sorunlardan da kurtulursunuz. Elbette araştırma ilk safhada yer almakta olup kanalda kamera kullanarak dikkatlice araştırma yapılır ve iç boru hatlarındaki atık yerleri bulunur. cihazda tam olarak bu alanlarda kullanılır ve sistemdeki sorunlar aşılır.

Kartaltepe Su Kaçağı Tespiti

Kartaltepe su tesisatçısı petek ısı değerini sıcaklığını yükselten petek temizliği servisidir. Alüminyum ve demir döküm peteklerde sıcaklık ısı artışı mevcuttur. Elbette malzeme yapısı ısı kalitesi gibi etkilerde bunu etkiler. Yalnız içindeki kirlerin tamamen makineli yıkama işlemleri neticesinde filtre kısmına takılması ile sorunlarınızdan kurtulabilirsiniz. Sıcak su petek içinde ulaşamadığı alanlara geçer ve sıcaklık artışı olur. Doğal gaz masraflarını aza indirmek içinde cihaz kullanıyorsanız faydasını mutlaka alabilirsiniz.

Bakırköy Kartaltepe su tesisatçısı alt kata sızan suyu bulan firmadır. Alt kata su sızması en istenmeyecek durumdur. Komşularınız şikayete gelebilir. Yüksek onarım bedelleri aklınıza gelebilir fakat gerçekte böyle değildir. Çünkü alt kata su akmasını bulan dedektör tarama cihazları su kaçağı tespiti makineleri bizde mevcuttur. Alt kat tavanına su akıyor ise kata ulaşır ve zemine yönelik su borusu patlağında yeri bulan ses belirtileri kullanan akustik dinleme cihazı kullanırız. Çok geçmeden kaçağın yerini buluruz. Onarım bölgesi sızıntı neredeyse orayla sınırlı olacaktır. Bakırköy Kartaltepe tesisatçı firmamız her türlü tuvalet açma ve lavabo açma servislerini de vermektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55