Bakırköy Su Tesisatçısı

Bakırköy su tesisatçısı servisi evimizde, iş yerlerimizde, lavabo tıkanıklığı, su kaçağı, petek temizleme gibi sorunlar olduğunda genelde küçümseriz ve ne kadar zor olabilir ki mantığıyla hemen kolları sıvar yapmaya çalışırız. Ondan sonra ya işleri daha da karıştırırız ya da altından kalkamayız ve bu işleri yapacak ustayı yani su tesisatçısını aramak gelir aklımıza.

Kameralı Su Kaçak Tespiti Yapılıyor

Bakırköy tesisat ekibimiz etrafı kırıp dökmeden kameralı su kaçak tespiti artık mümkün. Eskiden onların da işi çok zordu. Teknoloji devreye girmeden önce bir su kaçağı bulabilmek için saatlerini harcarlardı. Kaçağı bulabilmek için tahmini olarak kaçağın olabileceği yerleri tek tek kırarlardı. B hem sahibine masraf olurdu hem de ustaya yorgunluk olurdu. Gelişen teknoloji sayesinde artık bakırköy su tesisatçısının işleri de kolaylaştı. Su kaçağını tamir etmek artık zor bir iş olmaktan çıktı. İthal edilen bir cihaz sayesinde su kaçağının nerede olduğunu kolayca bulup sadece o bölgeyi kırarak tamirini kolayca yapabiliyorlar. Sadece su kaçağının nerede olduğunu bulmak değil yaptıkları diğer işlerde de artık teknoloji sayesinde sorunları daha hızlı olarak giderebiliyorlar.

Robotla Tıkalı Boru Açma

Mesela lavabo tıkanıklığı açma sorunu. Eskiden tıkanmış olan lavabonun borularını yerinden çıkarırlardı veya kırarlardı bu şekilde sorunun nerede olduğunu bulmaya çalışırlardı ve tıkanıklığı açmaya uğraşırlardı. Ama artık ileri teknolojik cihazlar sayesinde lavabonun borularını bırakın kırmayı yerinden bile oynatmaya gerek yok. Makinenin telini lavabo deliğinden sallıyor ve tıkanıklık neredeyse kuvvetli basınç sayesinde ondan da kurtuluyorsunuz. Bu işlemi tek başınıza lavabo açlar ve lavabo pompalarıyla açmaya çalışmak geride kaldı. Bu konuda teknolojik cihazlara sahip bir ustayla anlaşmanız yeterlidir. Kombi veya petek temizleme, tuvalet tıkanıklıkları gibi konularda da ustaları çağırmak onlardan yardım almak hem daha sağlıklı sonuçlar çıkarır hem de su tesisatçısı teknolojik cihazlarla daha kısa sürede yaptıkları için vakitten de tasarruf sağlamış olursunuz. Petek temizleme işlemini kendimiz yaptığımızda yeteri kadar temiz olmuyor. Tam temizlenmediği içinde kirin üzerine daha da kir birikiyor ısı kaybı oluyor. Bu yüzden hem ısı kaybını önlemek hem de iyi bir petek temizliği yaptırılmalıdır. Bu ve bu gibi tesisat sorunlarında mutlaka Bakırköy su tesisatçısı ekiplerinden yardım almalısınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55