florya tesisatçı telefon numarası

Florya tesisatçı telefon numarası 0551 231 83 55 tir kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider borusu açma ve temizleme işleri için bizi arayınız. Bakırköy tesisatçı şubelerimizinden biride Floryadadır aynı gün içinde tesisat ile ilgili tüm sorunlarınız için arayabilirsiniz.

Florya tesisatçı ustası arayışınızda Çözüm Merkezi 20 dakika içinde servis vermektedir kırmadan dökmeden cihazlarla çalışıyoruz. Alt kata su akıntısı mı var su kaçağının yeri belli değilse bizi arayarak kameralı cihazlarla noktasal tespit yapabiliriz.

Florya Su Tesisatçıları Telefonu

Florya su kaçağı tespiti atık su borularında kaçak arayan servistir. Kaç para, onarımı nasıl yapılır gibi konularda önce su kaçağı tespiti ustalarımız kanal içine küçük kamera takılması ile tıkanma, yabancı cisim veya farklı bir nedenden dolayı mı çatladığını araştırır. Gider tesisat borusunda conta koyulması unutulabiliyor ve kırılmalar ek yerlerinde oluşabiliyor. Kamera ile bu hataların tam olarak bulunması sağlanarak tuvalet, banyo, lavabo gider borularında çatlak, kırık yerlerinin betonu, fayansı kırmadan bulma işlemleri yapılarak doğru analizler ile onarımlara geçeriz.

Florya tesisatçı telefon numarası 0533 355 94 93 petek tesisat delinmelerini önleyen petek temizliği yapan servistir. Korozyon, petek delinmesi durumları ile bağlantılıdır ve uzun süredir petek temizleme yapılmamasından dolayı oluşabilir. Ekibimiz solüsyonlu makinemizin gerçekten gerekli olup olmadığını küçük testler ile inceler. Tesisat, kombi araştırmasını yaparak hataları saptar ve arızalı parça, donanım varsa değişimini yapar. Ayrıca petek delinmesi için kapatıcı ilaç, petek kirlenmesini durduran, peteklerin içini temizleyen solüsyonlu makine ile içinin temiz duruma gelmesini sağlarken, düzenli şekilde ısınmanızı sağlamaktayız.

Florya tesisatçı telefon numarası 0533 355 94 93 kameralı tıkalı kanal açan tıkanıklık açma servisidir. Kameralı robotla lavabo, küvet açma gibi işlemler her türlü giderde kullanılabilir. Atığın yerini saptayan kamera, atığı saracak ve ilerletecek yay sistemin kanal içinden robot makine ile uygulanması, tadilat işi çıkartılmaması, kanaldaki çatlakların kamera ile bulunarak onarım da doğru kararların verilmesi ve hepsinin garantili sunulduğu bu işlemleri sizlere öneriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55