bakırköy yeşilyurt tesisatçı

Bakırköy Yeşilyurt tesisatçı olarak cihazla tıkanıklık açma , makineli kombi petek temizliği ve kırmadan su kaçağı tespiti işlemlerini yapmaktayız. Lavaboyu en iyi kırmadan açan cihazlı servisiz. Yemek artıkları , çay artıkları lavaboyu tıkayabilir ve kanalda daralma oluşabilir. Pompa , lavabo açıcı toz , sıvı ilaç ile lavaboda tıkanıklık açma yanlış ve kesin çözüm değildir. Kameralı cihazla lavabo tıkanması açma işlemi için ilk adımı atar ve gidere göz atarız. Kanaldaki tüm atık noktaları bulunur ve o alandaki nesneleri pimaşa zarar vermeden açıcı robot yayını ulaştırarak , yayın dönme gücü ile atıkların ilerlemesini sağlarız. Bazı lavabo tıkanma kontrolü testleri ile başarılı sonuç aldığımızdan emin oluruz.

Yeşilyurt Su Kaçağı Tespiti

Yeşilyurt tesisatçı cihazla yapılan su kaçağı tespiti firmasıdır. Su kaçakları kırma yapılmadan nokta görülebilir. Örneğin duvarda hiçbir ıslak alan göremiyor olabilirsiniz. Fakat elinizle dokunduğunuzda hafif nemli olduğunu fark ediyorsunuz. O alana termal kamerayı tutar ve duvardaki nemlenme , ıslanma bölgesini araştırarak , oradan tesisat geçiyor mu , geçmiyorsa suyun ıslaklığını cihazla takip etme , yan veya üst kata ilişkin sızıntı noktasını tam olarak bulma gibi işlemler uygulayabiliriz.

Bakırköy Yeşilyurt tesisatçı kalorifer tesisatını kimyasal ilaçlı temizleyen servistir. Kombiyi yüksek alanlarda çalıştırmaya gerek kalmadan peteğin sıcaklığını arttırmak için cihazda arıza olmaması , filtresinin tıkanmaması , peteğin içinin temiz olması ve hatalı tesisat olmaması gerekir. Hepsini bir arada uzman İstanbul petek temizliği firması olarak araştırabilir ve çalışma sonunda sızdırmaz. Yeşilyurt tesisatçı firmamızla en kısa sürede iletişime geçmenizde fayda var.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55