Zeytinlik Tesisatçı 0212 544 36 75

Zeytinlik tesisatçı ile kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , robotla gider açma ve petek temizliği gibi su tesisatı sorunlarına çözü bulabilirsiniz. Bakırköy tesisatçı olarak Zeytinlik mahallesine aynı gün içinde servis hizmeti vermekteyiz.

Zeytinlikte Tesisatçı Telefonu

Bakırköy zeytinlik mahallesi tesisatçı kuruluşumuzca bir iki tane değil çok sayıda telefon numaralarımız vardır ve hepsi sizlerin bizlere en kısa zamanda ulaşabilmesi içindir. Bu hatlarımıza gelen her aramayı dikkatlice inceleyerek, adresinize gelebilecek ekibimize sahibiz.

Zeytinlik tesisatçı ile bakım çalışması biraz eksik şekilde uygulanan amatör firmalarca yapılan kusurlu bölgelerin tam olarak temizlenmesini sağlayabiliriz. Helezon yay uygulaması halen geçerliliğini korumakla birlikte maalesef tam bir temizliğin her yere ulaşmasını kapsamamaktadır. Bunu isterseniz klozetler için anlatalım. Atık dolu olan bir tuvalette maalesef bu telin uygulanması ile ileri geri hareketler ile boru içinden uzağa ve bir kısmı da tuvalete doğru geri getirme çabaları içerisinde bulunan tesisatçılar vardır. Şöyle bir sorun ortaya çıkmaktadır. Tel atıkları uzaklaştırırken boruya zarar oluşturabilir. Atıkları borudan ayırırken bir kısmı aynen yerinde durur. Bir kısmı ayrılır ve borunun alt kısmına doğru çöker. Bir kısmı klozete doğru geri çekilir ve bunların dikkatlice alınması gerekir. Ayrıca sifonun da birkaç defa kullanılması ile boruda kalan maddelerinde uzaklaşacağı varsayılmaktadır. Kameralı bir ekipmanda olmadığı için hiçbir şekilde net olarak temizlendi mi bilinmez. Zeytinlik su tesisatçısı ise kamera gönderiyoruz, kanal çap ayarı yapıp boru temizliği için elektronik sistemler uyguluyoruz. Atık zorlu ise onu yerinden çıkartmak için kimyasal takviye çalışmasını yapıyoruz.

Zeytinlik tesisatçı ile tam bakımı ve kusursuz şekilde temizlik garantisini her zaman uygun fiyatlar ile elde edebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55