bakırköy tıkalı tuvalet açan tesisatçılar

Bakırköy tıkalı tuvalet açan tesisatçılar tarafından robot makineli uzman su tesisatçısı tarafından tıkanan tuvalet borusu açıyoruz telefon numarası 0551 231 83 55 tir. Bakırköy tesisatçı firmamızda bulunan bu cihazlar sayesinde kısa sürede tıkanan tuvalet giderleri açılıyor artık kırmaya dökmeye gerek yoktur.

  • Bakırköy tıkalı tuvalet açan tesisatçı
  • Bakırköy tıkalı lavabo açan tesisatçılar
  • Bakırköy tıkalı pimaş açan tesisatçılar
  • Bakırköy tıkalı mutfak açan tesisatçılar
  • Bakırköy tıkalı banyo açan tesisatçılar

Bakırköy tıkalı tuvalet açan tesisatçılar elektrikli tuvalet gider, logar açıcı makineler kullanır. Tıkalı tuvalet açıcı makine nedir? Pimaş, künk gider borusu, kanalizasyon, logar, banyo giderlerini açan makinelerdir. Aslında bu seçenekleri daha da artırmak mümkündür. Çünkü kanal içinden uygulamalar yapılır. Atık kanalına zararsız ve tadilatsız yay takılırken insan gücü olmaksızın, yalnızca kanalın içini makinemize özel açıcı ve onu iletecek çelik yaya makinenin verdiği titreşimler ile zararsız sonuçlar alıyoruz.

Bakırköy tıkalı tuvalet açan tesisatçılar tıkanmış tuvaletleri açan servislerdir. Tuvalet kanal açıcı makine neyi temizler? Tuvaleti tıkayan temizlik bezi, kumaş, bebek bezi, yabancı cisim, organik atık gibi çok sayıda alternatif vardır. Tuvalet kanalına sıkışan gideri kullanılamaz hale getiren çeşitli yabancı cisimleri özel yakalama penseleri ile geri çekilmesi tarafımızca yapılabilir. Tıkanan klozet tuvaleti açan organik atıkları temizleyen yine aynı robot cihazdaki atık alanlarını da kameralı tuvalet açan makine ile bulduktan sonra o uzaklığa kanal içini açabilecek yay takarız. Yay çelik halat ile tam o noktaya ulaştırılır. Tıkanan tuvalet giderinin çalışması için yayın yavaş bir hız ile makinedeki titreşim alması gerekir. Bu iletim için ek yay takılması yapılarak gerekirse 10-50 metre veya daha uzak alanlara da ulaşabiliriz. Bu çalışmanın neticesinde sistemdeki doluluk içindeki biriken suların da etkisi ile kanalizasyona akar.

Bakırköy tıkalı tuvalet açan tesisatçılar tecrübeli tıkanmış tuvalet açan servistir. Tıkalı lavabo, tuvalet, gider borusu açma işlemleri her zaman garantili sunulmaktadır. Basit, ilaçlı tuvalet açıcı markalar yerine direkt atığı kavrayacak ve kamera ile temizleme adımlarının sizler tarafından da tam olarak incelenmesine ne dersiniz? Hadi, bizi arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55