bakırköy tesisat kaçağı bulan servis

Bakırköy tesisat kaçağı bulan servis olarak su tesisat borularında zaman içerisinde meydana gelen sızıntıları bulmak için makineli su arıza tespiti hizmeti sunmaktayız. Kameralı su kaçağı bulma işiyle ilgilenen pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmalardan birinde tercih yaparken önemli olan şeylerden birisin güvenilir olmasıdır. Pek çok firmadan pek çok fiyatlar görmekteyiz. 200 TL ile 250 TL arasında tesisat kaçağı tespiti işlemi yapılmaktadır. Bu fiyatlarında altında ya da üstünde fiyat veren firmalara itibar etmemeliyiz. Su arıza tespiti işiyle ilgilenen firmalar ikiye ayrılır; kamera ve ses dinleme cihazları ile yani teknoloji cihazlar ile su kaçağı bulan firmalar ve eski yöntemler ile yani kırıp dökerek su kaçağı bulan firmalardır. Bunlar arasında tercih edilecek olan teknolojik cihazlar ile yapılan su kaçağı bulma olmalıdır. Bu sayede kırıp dökme işlemi onarım işlemine atılır ve maliyet en aza indirilir.

Bakırköy Tesisat Kaçağı Bulan Tesisatçı

Bakırköy tesisat kaçağı bulan servis işlemi yapılmadan önce su kaçağı konusunda sizin de bilinçlenmeniz gerekir ve sonrasında firmamız ile irtibata geçilmelidir. Su akıntısı yani musluklar kapalıyken saat gözlemlenmelidir. Musluklar kaplıyken su saati dönmeye devam ediyor ise su sızıntısı olması muhtemel demektir. Aylık gelen su faturaları da takip edilmelidir, kullanımdan çok su faturası geliyor ise yine su kaçağı olduğuna kanıt diyebiliriz. Borularda su kaçağı varsa yerlerde ısınma meydana gelebilir, evde rutubet ve nemlenme olur. Bu durumlarla karşılaşıyorsak su kaçağı tespiti firmamızla irtibata geçmelisiniz.

Bakırköy tesisat kaçağı bulan servis firmaları arasından birinden tercih yapılacaksa bazı hususlar dikkate alınmalıdır. Bu hususlardan birisi zamandır. Kaçak var ise bu kaçağın ne zamanda halledileceği konusundan bilgi almalısınız. Kısa sürede yapılan işlemler zaman açısından tasarruf sağlamaktadır. İşlem tamamlandıktan sonra kırılması gereken yer ne kadarlık bir yer, ne kadarlık kırma yeterli olur bunu sormalısınız. Ne kadar az yer kırılırsa mağduriyetiniz o kadar az olur. Alanında uzman firmamız ile çalışmak su kaçağı bulunan yerin atlanmasına ve ileride kaçak sorunu ile karşılaşma olasılığında düşüklüğe sebep olmaktadır. Uzman firmamızı tercih etmek yararınıza olacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55