bakırköy osmaniye su kaçağı tespiti

Bakırköy İstanbul su kaçağı tespiti servismizde kameralı su kaçağı bulma cihazları kullanarak tesisat içinde patlak boruyu tespit edip gereken onarım işlemlerini garantili olarak yapmaktayız. Bakırköy osmaniye su kaçağı tespiti ustaları teknolojiyi kullanarak arızaları noktasal olarak bulmaktadır. Su kaçakları eskimiş veya iyi kalitede olmayan tesisat boruları yüzünden meydana geldiği gibi hatalı usta kaynaklarından da meydana gelebilir.

Bakırköy su kaçağı tespiti uzman kadromuzla Osmaniye mahallesine 20 dakika içinde gelmekteyiz. Suyun kaçak yatığı tüm noktaları tespit edip gereken onarım işlemlerinide yapmaktayız. Bakırköydeki binalar genelde eskidir demir boru olma olasılığı ise oldukça fazladır eğer demir boruda kaçak var ise tesisatı komple yenilemenizi plastik boruya geçmenizi tavsiye ediyoruz. Çünkü demir boru bir yerden çürümeye başladı ise diğer yerlerinde çürümesi an meselesidir.

Bakırköy Kaçak Tespit ve Onarımı

Bakırköy osmaniye su kaçağı tespiti için biz sonuna kadar sizlerin yanınızdayız ve ufak bir bilgi vermek istiyoruz. Musluk yada bataryanızı açtınız su akmaya başladı rengini kontrol ettiniz mi? Daha önceki kullanımlarınızda daha berrak değil miydi? Peki, bu boru hatlarındaki kaçak olma ihtimalini gündeme getirebilir mi? Gelin hep beraber araştıralım.

Suyun berrak musluklardan akamaması

Bakırköy osmaniye su kaçağı tespiti tadilat olmadan önce musluk hattındaki temiz suyu besleyen boruları termal cihaz ile takibini yaparız. Cihazda eğer sızdırma olasılığı yoksa boru hattının etrafında aynı renkte tesisat ile alakasız bir oluşum göremememiz gerekli. Araştırmalarımız metrelerce devam eder ve belki bu soruna apartmandaki su deposuna sızan çamur sebep olabilir. Yada orada hiçbir problem yoktur sizin tesisatınıza doğru giderken boru hasarından dolayı bir miktar etraftaki toprak, kir, çamur girmiş olabilir.

Hasarlı bölgeyi bulma işlemi

Bakırköy osmaniye su kaçağı tespiti görevini yaparken noktasal tespit bizim için çok önemli olup, hasarlı boruyu bulduğumuzda getirdiğimiz matkap ile orayı yeteri kadar kırıyoruz ve borudaki kaçağı sizlerde görebilirsiniz. Ardından tesisat suyu kesilir, boru değişir, yenisi takılır ve tekrar su açılır işlem tamamlanır.

Odaların nemlenmesi

Bakırköy osmaniye su kaçağı tespiti ana konsept hasarlı hatları eski haline getirmek fakat betonlarınız bu süreç içinde ıslanmış olabilir. Boru değişimi yapıldıktan sonra birkaç hafta içinde kurumaya başlar ve o bölge güneşi ne kadar görüyorsa daha fazla hızlanacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55