bakırköy zeytinlik tesisatçı

Bakırköy Zeytinlik tesisatçı firması olarak robotla su kaçağı tespiti, cihazla tıkanıklık açma ve ilaçla kombi petek temizliği servisleri vermekteyiz. Patlayan su borusunda tamir yapan firmayız. Eski geleneksel yöntemleri kullanmadan kameralı robot cihazlarla kırmadan kameralı su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz. Tesisatın içerisinde gönderdiğimiz kameralı cihaz sayesinde su sızıntısının olduğu yer kendisini kolayca belli ediyor. Bünyemizde bütün son teknoloji robot cihazları barındırmaktayız. Kaliteli ve güvenilir servis için bizlerle iletişime geçiniz.

Zeytinlik Su Kaçağı Tespiti

Zeytinlik tesisatçı soğuk kalan petekleri düzeltmek ve bakımını yaptırmak için petek temizliği işlemini öneriyor. İki sene kadar sıcaklığı korumanızı sağlar. %40 gibi ısı tasarruflarının önünün açılmasını sağlar. İlk adım ise özel bir cihaz ile dıştan sıcaklıklara bakmak, sorunlu olanları bulmak ve solüsyonları özellikle kenarından cihaz ile aktararak temizlemektir. İçteki kirliliği çekip cihazda kalmasını sağlar ve ustalarımız duruma göre tüm petekleri iki eşit parçada havlupan gibi bağlantılar ile temizleyebilir.

Bakırköy Zeytinlik tesisatçı kamera sistemi ile lavaboda tıkanıklık açma yapan servistir. Yağlanan , tıkalı lavabo giderini kimyasal açıcılar yerine kamera ile bakarak lavabo giderini neyin tıkadığını bulma işlemini yapabiliriz. Tehlikeli kesici cam kırıkları veya peçete , pirinç , saç kalıntıları vs. hangisi olursa olsun yerini saptar ve lavabonun içini kırmadan açan robot cihazdaki yay aparatın tamamen tesisatın giderindeki atıkları kavraması sağlarız. Yaydaki döner uçlar , cihaz gücü ile beslenir ve atık birikme bölgesi ne kadar sert olursa olsun temiz duruma getirir ve lavabo içindeki evye borusu ise daha kolay ve hızlı şekilde alet çantamızdaki temizleme aparatları ile yine hasarsız düzeltebiliriz. Zeytinlik tesisatçı firmamızla hızlı bir şekilde iletişime geçebilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55