bakırköy ilçesinde su kaçağı tespiti

Bakırköy ilçesinde su kaçağı tespiti yapan tesisatçılar kamera cihaz robot kullanarak su kaçağana bakar ve noktasal tespitini yaparlar. Çözüm Tesisat firmamızda hem pis su hemde temiz su kaçakları noktasal olarak bulunur.

İstanbul Bakırköy ilçesinde su kaçağı tesisatçısı telefon numarası 0212 674 69 83 tür termal ölçüm , gider görüntüleme ve akustik dinleme yaparak su kaçağını buluyoruz.

Bakırköy İstanbul Su Kaçağı Servisi

Bakırköy ilçesinde su kaçağı tespiti kanalizasyon borusundaki su kaçıran, atığı dışarı akıtan lağım, pimaş borusunu bulabilir. Sorunları ertelemeyin. Kanalların dıştan kırılmadan içindeki çatlakların bulunması yöntemini kullanıyoruz. Gider içi kılavuz kameralar ve 20 metreyi aşkın kablo uzunluğu ile lağım atığı geçme yerleri nerede ise oradan incelemelerde bulunuruz. Tam sızdıran boru kısmı bulunur ve Bakırköy su kaçağı bulan firmalar ile hemen onarım açısından kalıcı çözümleri, yedek parçaların bolca getirildiği ekip aracımızdan alır ve düzeltiriz.

Bakırköy ilçesinde su kaçağı bulma ofis mutfak duvarından su gelmesini onarabilecek kameralı su kaçağı tespiti tekniklerine sahip su kaçağı bulma firmamız ile güven içindesiniz. Ofis sıcak sulara ilişkin tesisat kontrolünde termal cihaz kullanırız. Aynı zamanda peteklerin sızma yaptığını, suyunu damlattığı yerlerini bulmak ve onarımlar içinde aynı sistem denenir. Bunun için boru ve peteklere aktarılacak belli derecelerde suyun olması yeterlidir. Ek olarak batarya su sistemlerindeki kaçaklar için ses teknikleri ile hareket edilebilir. Seslerin geldiği alanların tamamı ve etrafında ses detektör yardımı ile birkaç kat bu belirtilerin kulaklığa aktarılması tam yerlerinin hesaplanmasını sağlar. İşimiz sadece bulmak değil onarımları ve oluşacak tahribatları da düzeltmektir.

Bakırköy ilçesinde su kaçağı tespiti bodrum katının dış duvarının sürekli ıslak halde kalmasına bakabilir. Teras tavanının ıslak kalması ve alçının çürümesi, düşmesi, sürekli her Sonbahar ve Kış aylarında ıslak kalan bina içi duvarlar ve izolasyon sıkıntıları için su kaçağı bulan tesisatçı firmamız buradadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55