yeşilköy tesisatçı telefon numarası

Bakırköy yeşilköy tesisatçı telefon numarası 0551 231 83 55 tir kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği için bizi arayabilirsiniz. Bakırköy tesisatçı çalışanlarımız gelişmiş cihazlar kullanarak ev ve iş yerlerine hizmet vermektedir.

Yeşilköy tesisatçı su kaçağı cihazı ile belirsiz tesisat kaçaklarını noktasal yer tespiti ve tamiri yapmaktadır. Dairede tuvalet , lavabo ve pimaş borusu tıkanıklığı var ise bizi arayın robot makinelerle tıkanmaları açalım.

Yeşilköy Su Tesisatçıları Telefonu

Yeşilköy su tesisatçı telefon numarası  kırmadan banyo gideri tuvalet açma firmadır. Gider borusu tıkanan banyo kanalının içini kamerayla gözlemleme sonucunda sızıntı ve atık durumlarının tek tek incelenmesi ve tesisata eklenecek tıkanıklık açma robotu ile temizlenmesini yapabiliriz. Kırmadan banyo kanal açma çalışmaları için hassas ve atıkları kavrayarak makinelerin yanı sıra işlevsel özel aparatlar ile komple çözümleri sunuyoruz. Ayrıca su bazlı gider kanalını yıkama makinesi ile harika sonuçlar üretiyor ve bunu her türlü gider tesisatında kırmadan tıkanıklık açma şeklinde sizlere sunuyoruz.

Yeşilköy tesisatçı telefon numarası sayfamızda yer almaktadır Çözüm Merkezi plastik su borusu delik tamiri yapmaktadır. Delinmiş su borusundaki kayıp miktarı test pompası ile görülebilir ve su kaçağı tespiti çalışmalarında bir apartmanda hangi dairede oluştuğunu bilmesek bile zararsız bir şekilde görebiliriz. Tesisat türü, sızdırma miktarı gibi alanlarda mevcut yer tanımlayıcı ses dedektörü gibi ekipmanlar ile nokta yerini tespit edebiliriz. Aynı zamanda plastik, demir su tesisatında kaçak onarımı yapan özel sıvı solüsyonların sisteme aktarılması ile sızıntıları tam anlamı ile durdurabiliriz. Araştırmanın tadilatsız yapılacağı ve onarımın da tadilat yapmadan bitirme imkanının olduğu bu adımları sizlere öneriyoruz.

Yeşilköy tesisatçı telefon numarasını arayarak yeni nesil kalorifer bakım cihazı ile petek temizliği yapan servistir. Peteğin sıcak suyunun iletilememesi, tıkanmasının sebebi kombi tankı arızası, bitmiş olması, tesisat arızaları, peteğin tıkanması olabilir. Komple hasarsız bir şekilde inceleme yaparak tesisata takılacak makine ile kenardan, havlupandan, kombi gibi ara bağlantılardan sistemdeki tüm kirli, suyu kireci, pası dikkatlice solüsyon basarak çekiyoruz. İtinalı olarak temizlenmesini sağlıyor, ısı testlerini yapıyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55