Yeşilköy Tıkanıklık Açma 0212 544 36 75

Yeşilköy tıkanıklık açma firmamız kırmadan robotla tuvalet açma ve lavabo tıkanıklığı açma hizmeti vermektedir. Bakırköy Yeşilköy tesisatçı personelimizden uzman bir görüş, sağlam bir bakım hizmeti alarak işlemlerin kusursuz ilerlemesini sağlamak elinizdedir.

Yeşiilköy Tıkanıkık Açan Tesisatçı

Yeşilköy tıkanıklık açma bayimizdeki fiyat politikaları arasında yüksek değil, standart servis ücretleri ile hizmet verilmekte olup, kaliteli hizmetleri almaktan asla geri durmayınız. Lavaboların küvetinde en aşağı yerde bulunan ve suların bu bölgeden akıp gittiği evyeleri seçerken nasıl davranıyorsunuz? Geniş delikleri olan evyeleri kullanmak bazı cisimlerinde kolayca akıp gitmesini sağlayacağı için tıkanıklığa neden olacağının farkında mısınız? Evyeyi kolayca çıkaramazsınız ve vidalı olduğu için hassas şekilde davranılması lazım. Ayrıca süzgeç altında mutlaka atık sular olduğu için en küçük bir hata maalesef kokuların ve atıkların yayılması ile sonuçlanabilir. Bu tür şikâyetlerinizde biz yanınızdayız.

Yeşilköy tıkanıklık açma vazifelerimiz tam sürat ve dikkatli olarak devam ederken bu sene yine göz dolduran tıkanıklığı bertaraf edecek teknikleri kullanmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizden gelen sorular arasında ilginç bir tanesini sizler için seçtik. “Atıklar kendiliğinden geçmez mi?” suali için hemen cevap verelim. Atık az ise yani boru iç çapında çok az yer tutuyorsa çeşitli kimyasalları uygulayarak bile geçmesi mümkündür. Fakat 100’lük boru neredeyse tamamen kaplamış ve çok küçük bir alandan suyun geçmesine izin veriyorsa bunun tek çaresi elektronik cihazlarımızda çok ön planda yer alan kanal açıcıdır ve tadilatsız çözüm sunması çok avantajlıdır.

Yeşilköy tıkanıklık açma servisimizdeki profesyonel bakış açısı ile bizden cihazları kullanmayan bazı tesisatçılar arasında bariz farkımız vardır. Fiyat olarak aynı rakamları alabiliriz yalnız kullanılan cihazlar kalitede bariz farklılığı ortaya çıkaracaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55