Bakırköy Kameralı Boru Görüntüleme

Bakırköy kameralı boru görüntüleme yapan robotlu tesisatçı olarak gider tıkanıklığı açma ve su kaçağı tespiti hizmetleri vermekteyiz. Bakırköy tesisatçı olarak sadece 49 TL almaktayız.

Bakırköy Kemera Robot Cihazlı Tesisatçı

Bakırköy robotla boru görüntüleme ile bina içine doğru kokunun yayılmaya başladığı (atık boru çatlağı olabilir) veya yalnızca tıkanma varsa sırf onlar için özel başlıklar için açma gereksinimlerini yerine getiriyoruz. Yalnız bize en çok sorulanlardan bir tanesi de eğer sızıntı varsa illa ki tadilat olup olmayacağı yönündedir. Kılcal çatlakları onarmada bizler kimyasal ile özenli şekilde kapatmayı tercih edebiliriz ve görüntü aldıktan sonra kararımızı vermek istiyoruz.

Atık kanalı içi temizlik seçenekleri eğer ki elektronik sistemler ile yapılacak günümüz tesisat birimleri son derece şanlı demektir. Çünkü yüksek oranlarda basınç ayarı ile yoğun değil gerektiği ölçülerde ve kesik kesik aktarılan suyun kanal içine gönderilmesi ile biz çok net ve güzel şekilde tuvalet pimaş hattı temizlik işlemini yapabiliyoruz. Kimi zaman aşırı yağmur yağar, çatıdan bazı nesneler düşer, kar suları erir ve kanalizasyonu doldurmaya başlar ve apartmandaki atıklar gidemez, aksine yükselmeye başlar. Klozet tıkanıklığı sebebi bazen bu bile olabilir. Yalnız daire değil, çoklu tuvalet kabinlerinin yan yana olduğu binalar veya ilgili apartman, AVM gibi birimlerin ana atık gideri açma servisi anlamında da kanal açıcı, atık ufalama (parçalama), su tekniği, metal eritme, gider içi kılavuz kamera gibi özel sistemler ile yardımcı oluyoruz.

Dar ve bina için uyumlu olamayacak boru sistemlerinin komple değiştirilmesi yerine atık dinlendirme bölgeleri yapmak bazen daha uyumludur. Bunun içinde kameralı boru görüntüleme teknikleri kullanılması şarttır ve her zaman faydanıza olacağınızı düşünüyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55