Bakırköy Robotla Lavabo Açıcı

Bakırköy robotla lavabo açıcı servisi olarak kameralı robot cihazlarımızla kırmadan ve dökmeden tıkanmış lavabo tıkanıklığı açma hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Bakırköy semtine servisimiz mevcuttur.

Bakırköy Lavabo Açıcı Robot

Bakırköy robotla lavabo açıcı ile villanın üst kat lavabosu tıkandı ise alt, üst kattaki lavabo ortak gideri ve lavabo gideri içine bakmamız gerekir. Genelde bu tür konular “tadilat olacak mı” diye korkulur. Aslında buna hiç gerek yoktur. Lavabo zaten duvar ile bağlantılıdır. O kısım ve lavaboya doğru olan bölgeye minik bir kamera takılmasından sonra sorunları anlayıp sonra işlemlere devam ediyoruz. Bakırköy robotla lavabo açıcı fonksiyonel kameralı lavabo açma sistemi ile tarama başlatır. Kanal kirliliği hızlıca bulunur. Farklı problemler kanalı tıkadığı için çözümler de esnek olacaktır. Tabak, tencereden arta kalan sayısız gıda artığı için kuru ve ıslaklık durumuna göre ilaç eklenmesi sonrasında robot cihaz ile pimaşta temizlik yapılabilir. Tüm İstanbul lavabo açan firmalar içerisinde bu sistem maalesef herkeste yoktur. Son derece verimli ve 30 metre erişim kapasitesi vardır. Titreşim verilmesi ile yoğun ve aşırı türdeki nesneleri de temizlenebilir duruma getirilebilir. Kanalizasyona doğru ittirilmesi ve parçalanması yapılabileceği gibi ufak türdeki lavabo atıklarından bazıları geri çıkartılabilir.

Bakırköy robotla lavabo açıcı neredeyse lekesiz giderleri sizlere sunmaktadır. Robot cihazın özel bir yayı vardır ve uç kısma aparatlar takmamızı sağlar. Kanal içinde tamamen alanı kaplayan 10-20 cm kadar genişlikte atık kümesi düşünelim. Lavabo açan tesisatçı ekibimiz o balçık gibi alana bu yayın ileri kısmını gönderip, takılacak küçük bir uç ile yine lavabo pimaşı içini kullanarak atığın içindeki aparata güç verilerek tamamen sıkışmaları önleyebilir. Kesinlikle lavabo tıkanıklığına ne iyi gelir sorusunun cevabını arıyorsanız lavabo açan firma ekiplerimize ulaşınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55