Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

Bakırköy su kaçağı tespiti yapan firmamızda son teknloji tesisat görüntüleme kamera sistemleri kullanılmaktadır. Bir alt kata oluşan su sızıntıları yüzünden komple tesisat yenilemek zorunda değilsiniz. Kullanılan su kaçağı makineleri ile noktasal arıza tespiti yaparak onarımlarınıda garantili olarak gerçekleştirmekteyiz.

  • Bakırköy makineli su kaçağı tespiti
  • Bakırköy cihazla su kaçağı tespiti
  • Bakırköy kameralı su kaçağı tespiti
  • Bakırköy su kaçağı bulma firması

Bakırköy kamerayla su kaçağı tespiti yapan tesisatçı usta servisiyiz etrafı kırmadan eviniz inşaat alanına dönmeden kaçağı noktasal olarak buluyoruz. Bakırköy tesisatçı telefonlarımızdan bizi arayarak su kaçağı tespit cihazı istediğinizi söyleyiniz.

Son Teknoloji Bizde

su kacagi bulmaTeknloji her alanda yenilik ve gelişme gösterdiği gibi tesisat sektöründede yol kat etmiştir buna duyarsız kalmayan bakırköy su kaçağı tespiti firmamızda termal kamera sistemleri ve akustik dinleme cihazları mevcuttur. Daha önceleri askeri ve güvenlik alanlarında kullanılan termal kameralar, cihazlarda yapılan ufak boyutlu değişikliklerle, tesisat ve tamirat işlemlerinde de kullanılmaya başlanmıştır. Isıya duyarlı olarak çalışan bu kameralar, görünmeyen yerlerdeki boruların gidiş güzergahlarını belirleyerek su kaçağı ve sızıntıları bulmada, kırmadan yapılan yöntemlerin arasında yer almaktadır. Bu kameralar sayesinde, su kaçağının borunun tam olarak neresinde olduğunu, tesisat üzerinde herhangi bir tıkanıklık durumunun söz konusu olup olmadığını, tıkanmaya sebebiyet veren maddelerin şekillerini ve tesisat sisteminde hasara maruz kalan bölgenin onarılıp onarılamayacağı hakkında detaylı olarak görüntüler alınabilmekte ve kırmadan yapılan su kaçağı ve sızıntı tamiratlarında genel itibari ile kullanılmaktadır

 

Bakırköy su kaçağı tespiti ekiplerimiz cihaz kullanmayı bilen tesisatçılardan oluşmaktadır. Eve ilk geldiklerinde temiz su tesisatını ve sıcak su tesisatını elektronik test pompaları ile teste tabi tutarlar . Eğer sızdırmazlık testinde kaçak bulunursa akustik dinleme yaparak arızanın noktası tek fayansta bulunmaktadır. Sızıntı tesisatta değil ise gider içi kameraları ile banyo küvet ve diğer gider yerleri kontrol edilmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55