bakırköy yenimahalle tesisatçı

Bakırköy Yenimahalle tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti, kombi petek temizliği ve kırmadan tıkanıklık açma servisleri vermekteyiz. Kalorifer içinin temizlenmesini yapmaktayız. Bu gerekli bir çalışmadır. Yapılmadığı zaman içteki suların soğuması normaldir. Doğal gaz sıcaklığını arttırdığınız halde peteklerin ısınmamasının çözümü petek temizliği yani kaliteli cihazlar ile kimyasal kullanarak petek içlerinin yıkanmasından geçmektedir. Bizim yaptığımız soğumaya yüz tutmuş olanları termal kamera ile bulunmasıdır. En hayati önemde olanlara öncelik tanıyabiliriz. Örneğin, tek tek petekleri bağlar ve cihazın direkt orada çalışmasını sağlarız. Veyahut havlupan ile sistemlere erişir ve tüm pisliklerin alınmasını sağlarız. Çok geçmez ve temizlenen peteklerde ısı tasarrufu belirtileri görmeniz mümkün olabilir.

Bakırköy Yenimahalle Kameralı Su Tesisatçılar

Bakırköy Yenimahalle tesisatçı banyo zemininde hep ıslaklığın kalması durumunda su kaçağı tespiti yapabiliriz. Fayanstan gürültü ve su sesleri gelmemesi şartlarında test pompası kullanırız. Sızan su tiz değil de damlama türünde olabilir, ama yine bakmak gerekir. İçerisinde suya ilave sıvılar aktarıp basıncın sabitlenmemesini gördüğümüz zaman plastik şebeke borularını onarmada kullanılabilecek ilaçlı sıvıyı enjekte ederiz. Pek beklemeye gerek kalmadan sızma noktaları durdurulacaktır.

Bakırköy Yenimahalle tesisatçı arızalı kanal taşması için tıkanıklık açma ile gider içi kılavuz kameralarının kullanılması ile sıkışan ve tıkanan nesneleri görürüz. Birkaç metre genelde bir ve için yeterlidir. Daha büyük çaptaki gider kanalları içinde kameralarımız vardır. Bu aparat cihaz kablosundan çıkartılır ve kanalizasyon pimaşında tıkanmaya yol açan tük atıkları delme ve bu esnada ileriye yönelik ilerleme yapabilecek bir aparat takıp açılmasını sağlarız.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55