bakırköy su kaçak bulma cihazı

Bakırköy su kaçak bulma cihazı kullanarak kameralı cihazla noktasal arıza tespiti yapıp su kaçağı yapan boruyu garantili olarak onarıyoruz. Bakırköy tesisatçı kullanılan cihazlar sayesinde evde iş yerinde oluşan gizli tesisat akıntıları noktasal olarak tespit ediliyor.

Bakırköy su kaçağı tespiti servisini arayarak aynı gün içinde kaçak tespit çalışması ve tamiri için hizmet alabilirsiniz. Daire içi su kaçağı bulma fiyatımız 99 tl iş yerleri için ayrıca fiyat alınız.

Bakırköy Apartmanda Su Kaçağı Bulma

Bakırköy su kaçak bulma cihazı robot makineli patlak su borusu kaçak yerini bulan servistir. Üst kat komşunun evinden su borusu patlağı sesleri geliyor ise onu uyarmalısınız. Bazen evinde yoktur ve mutlaka arayıp haber vermelisiniz. Önlem olarak evinizin sigortasını kapatmayı ihmal etmeyin. Su borusu patlağı elektrik devrelerine ulaşırsa, prizden su geliyor gibi durumlara yol açabilir ve hemen bizi arayıp, su vanalarını ilk önceden kapatılmasını sağlayın.

Bakırköy su kaçak bulma cihazı robot cihazla patlak su borusu sızıntılarını arayan servistir. Gelişmiş makineli tarama fonksiyonları ile kaçak alanı büyük tahribatlar oluşturmadan uygulanabilir. Boru kaynak yerinde aşınma ve yerinden çıkma gibi durum varsa çok miktara su açığa çıkar ve sürekli ses çıkartır. Yalnızca test pompası ile o dairenin nereye ait olduğunu bulup, ilgili daireye ulaşarak tesisat eğer sıcak suya ait ise termal kamera ve ses dedektörü ile veyahut şebeke hattı ise akustik ses dedektörü ile tarama yapılması sonucunda sızıntının yerini bulabiliriz. Patlak su borusu kaçak arama kaç para gibi düşünmenize gerek yoktur. Çünkü tadilat ve işçilik masrafları bu tarama fonksiyonları sayesinde son derece gelişmiş olduğundan sorunsuz olarak yerini bulabilir ve işaretlenecek bölgeyi kapsayacak onarımlar ile su kaçağı bulan firmalar mükemmel sonuçlar üretebilir.

Bakırköy su kaçak bulma cihazı patlak su borusu şikayetini önleyen servistir. Acil, hafta içi, hafta sonu, cumartesi, Pazar açık su kaçağı bulan tesisatçı mı arıyorsunuz? Buraya yazmadığımız farklı su sızıntıları şikayetleriniz mi var. Tesisat türleri hiç fark etmeksizin hepsi ile ekiplerimiz ilgilenebilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55