bakırköy kameralı su kaçağı tespiti

Bakırköy kameralı su kaçağı tespiti yapan tesisat firmaları arasında Çözüm Merkezi aynı gün içinde termal kameralı ve akustik dinelme cihazları ile servis vermektedir. Bakırköy tesisatçı firmamızda son teknoloji cihazlar kullanılmaktadır.

Bakırköy su kaçağı tespiti için doğru adres Çözüm Merkezi evinizi kamera sistemi ile tarayarak suyun kaçak yaptığı noktaya ulaşarak tamir işlemlerini yapar. Sıradan tesisatçılarda kamera ve dinleme sistemi olmadığından su kaçağını bulamaz.

Bakırköy Su Kaçağı Tespiti

Bakırköy kameralı su kaçağı tespiti gizli su kaçakları sızıntısı bulan servistir. Duvar sıvalarının kabarması, zemin duvarda ıslaklık olması gibi belirtiler iç tesisat arızası oluşumunun etkenleri olabilir. Direkt dinleme yapabilen ses dedektörleri ile suyun sızması sırasındaki gürültülerinin tam olarak yerini saptayabiliriz. Güçlü bir iç sıva izolasyonu olsaydı eğer sızıntı sizin dairenize ulaşamayabilirdi. Fakat ıslak kalan duvar veya farklı düzeydeki belirtilerin de etrafını birazdan anlatacağımız cihazlarla tarayarak sorunu saptayabiliriz.

Bakırköy kameralı su kaçağı tespiti gizli su kaçağı onarımı yapan tesisatçıdır. Yeri bilinmeyen, apartmanın hangi dairesinden su sızıntısı olduğunu bulmak için şüpheli gelen tesisat için basınç test pompası ile basıncının ne durumda olduğuna bakarız. Tesisata küçük bir basınç uygulayarak ve ölçüm sırasındaki artış, sabitlik veya geri düşen değerler arasında analiz yapılması da diyebiliriz. Bazen basınç fazla olur ve tesisatınız patlayabilir. Siz gece uyurken bile bu meydana gelebilir. Nereden oluştuğunu tam olarak anlamak için kullanabiliriz. Küçük miktardaki su sızıntılarını onarmak için onarım sıvısı tesisat içerisine gönderilmesi ile kaçağı kapatmaya başlanması sağlanır. Sızıntı yeri ilaçla doldurulduğunda basınç normal değerlere gelecektir ve bunu da cihazımızla ölçümleyeceğiz.

Bakırköy kameralı su kaçağı tespiti cihazlı gizli su kaçağı tamiri yapabilen profesyonel firmadır. Nerede su kaçağı olduğunu bulmak için ortada lağım kokusu, atık, fosseptik belirtileri varsa gider kanalı içine kamera gönderilmesi ile gözlem yapılması da uygulanabilir. Sızıntının kaynağı olan bazen usta hataları veya giderin içindeki sert cisimler gibi durumlar kırılmalara yol açabilir fakat gözlem sonrasında nerede onarım yapabileceğimize hatasız olarak karar verebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55