bakırköy kanal açma

Bakırköy kanal açma hizmeti için 0212 544 36 75 arayabilirsiniz. Tıkalı tuvalet , lavabo ve kanalizasyon için kullandığımız kanal görüntüleme kamerası ve kanal açma makineleri ile Bakırköyde hizmetinizdeyiz.

Bakırköy kanalizasyon açma bahçenizde yaptığınız bazı işlemlerden dolayı boru içine sızan taş, toprak gibi maddelerin kanallarda oluşturduğu tehdidi sizlere anlatmak istiyoruz. Daha sonrasında benzeri çözüm önerileri ile karşınızda olacağız.

Tıkanıklık Açma

Bakırköy kanal açma küçük çapta bahçeniz yada geniş tarlarınız için su kaynağından suyu çeken plastik boru hatları toprağın altında yer alabilir. Zamanla bu hatların üzerinden geçen insanlardan yada ağır makinelerden dolayı toprak boruya bir hayli yaklaşabilir ve yerin altındaki boru sisteminin etrafında taş, kesici alet, kaya varsa boruyu zedeleyebilir. Bunu ne kadar geç fark ederseniz iç kısımlara toprak o kadar çok girecek ve suyun berraklığını bozacaktır. Bu maddelerin borudan ayrıştırılması gerekli ve sızıntının kaynağını termal kamera ile bularak hasarlı boruyu kaç metre yerin altında olursa olsun buluruz. Onu çıkardıktan sonra diğer borulardaki kalıntıları da kamera ile görerek kanalları tertemiz yapabiliriz.  Bakırköy tıkanıklık açma lavabo yada tuvalete yanlışlıkla yüzük yada benzeri değerli bir cisim düşürürseniz bizleri arayın çünkü onu çıkartabilecek cihaz bulunmaktadır. Ayrıca bakırköy tuvalet açma , bakırköy lavabo açma ve kanal açma için firmamızı arayabilirsiniz.

Bakırköy kanal açma İstanbul’un hangi köşesi ve semtinde olursanız olun çalışanlarımız sadece 20 dakikada sizlere ulaşabilecek düzeyde araç filosunu genişletti ve tüm işlemler, parça değişimi garantilidir. İşi bilen, ustalarımız ile kanallardaki atık maddeye bağlı olarak sızıntıları her defasında üstesinden gelmeyi başardık.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55