Bakırköy Tıkanıklık Açma Firmaları 0212 674 69 83

Bakırköy tıkanıklık açma firmaları olarak kırmadan dökmeden özel robotla tuvalet açma , lavabo açma ve gider açma servis hizmeti sağlamaktadır. Bakırköy tesisatçı semtimizin her bölgesine aynı gün içinde hizmet sağmaktadır.

Tuvalet Lavabo Gider Tıkanması Açılır

Bakırköy tıkanıklık açma firmaları boru daralması, tuvalet kullanma alışkanlıklarımızda yaptığımız ufak çapta hatalar nedeniyle oluşur ve bunların üstesinden gelmek adına sizlere İstanbul’da yardımcı olmaktayız. 30-40 dairelik bir apartman düşünün ve 3-4 kanaldan dikey olarak alt katlara yoğun şekilde sıvı ve katı atıkların yanı sıra çok sayıda yabancı cismin de atılması ile artarak ilerlemektedir. Bunların hepsi logarda zaman zaman taşmalar nedeniyle durma noktasına gelir ve sorun büyüyebilir.  Bakırköy tıkanıklık açma logar üzerinde işlemler yapmaya devam etmektedir. Genelde kapasitesi birkaç ton olan bu atık deposu geçici olarak kullanılmakla birlikte kanalizasyon kısmı ile bağlantılı bölgeye eğer biraz büyük boyutta yabancı cisimler sıkışırsa doğal olarak su geçişleri azalacaktır. Atık suların daha az dairelerden gönderilmesi konusunda uyarılarda bulunmak yerinde olabilir fakat daha doğrusu rahatlama sağlayabilecek bir teknik ile konuya eğilmektedir. Logar atık deposunun içine girmek mümkün değildir fakat bunu sağlayabilecek ve yönetebileceğimiz iç bölgelerde herhangi bir şekilde hareket etmesini sağlayabileceğimiz özel bir cihaza sahibiz. Kanal açıcı ile özellikle bazı nesnelerin geri çekilmesi, bazılarının ittirilmesi, hareketlilik açısından su basma işleminin tazyikli olarak yapılması gibi seçenekler ile atıkların çoğunlukla istila ettiği tüm alanlarda biz rahatlama garantisi verebiliyoruz.

Bakırköy tıkanıklık açma firmaları tesisat hizmetleri ile akıllı detektörlerimiz, kameralarımız ve deneyimli kadromuz ile bir adım önde olmaya ve hizmet üretmeye devam ediyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55