ataköy su kaçağı tespiti

Ataköy su kaçağı tespiti kırmadan dökmeden kamera ile nokta atışı tespit için 0212 674 69 83 veya 0551 231 83 55 bizi arayınız. Garantili teşhis ve onarım yada parça değişimi yaparak evinizi içten çürütme eyleminde olan kaçaklara “dur” diyecek teknolojiyi uzun süredir kullanmaktadır.

Bakırköy Tesisatçı Ataköye Arıza Tespit Hizmeti

Ataköy su kaçağı cihazlı tesisatçı görevlilerimiz uzmanlar tarafından kurulmuştur ve paranızın asla fazladan çıkmaması için garantili ve noktasal tespit üzerine cihazlar satın alınmıştır. Bu cihazlar 2 tane olup termal ve akustik isimlerini veriyoruz. Aklınıza gelebilecek sıcak, soğuk, atık hatlarını besleyen güneş enerjisi, kombi yada lavabo gideri, küvet gideri gibi alanlara ait sorunları bulmamızda çok önemli destekleri oluyor. Ataköy su kaçağı tespiti gür yada tiz şekilde borulardan akan kaçakları bile hızlıca bulabilmektedir. Lavabo hattını besleyen bir ünite sıcak su pimaş hattı olup güneş enerjisi yada kombi ile buraya su sağlanmaktadır. Kombi ve güneş enerji ısıtma ve tesisata iletme kısmında sorun yoksa gür ve sıcak şekilde akacaktır. Fakat su akış hızı ne kadar azalırsa sıcak ve az akmaya devam edecektir. Sıcak su haliyle buharlıdır ve soğuk temiz su kaçaklarına göre daha fazla hasar meydana getirebilir. Betonun içindeki parçaların un ufak hale gelmesi ve betonun bir ara sonra çökmesi gibi vakalar çok ilerde oluşabilir. Ataköy cihazlı su tesisatçısı olarak hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz.

Ataköy su kaçağı tespiti elemanlarımız önlemi hemen alabilir ve kaçakları durdurabilir. Lavabonun bulunduğu bölgede yada alt kattaki tavan kısmında sorun çok geçmeden görünebilir. Her iki kısmı da dikkatlice termal kamera ile taramaya geçer ve sıcak su pimaş hattının tam yerini buluruz. Kaçak varsa bu boru etrafında su akışı olması gerekli ve bunu da cihaz bize göstermektedir. Gerisi analizden sonra onarım için yarım saat kadar zaman bize yeterlidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55