bakırköy cevizlik su tesisatçısı

Bakırköy cevizlik su tesisatçısı olarak arızalara bir telefon kadar yakınız. Tesisatçılığı profesyonel bir şekilde uygulayan firmamızda su kaçağı tespit cihazları, kanal açma robotları,petek temizleme makineleri vardır. Yaşayacağınız tesisat sorunlarıda uzman kadro eğitilmiş personel tarafından arızalar garantili olarak giderilmektedir.

Al komşuya su damlaması sorunu sizin ve komşunuzun canını sıkmaya başladıysa etrafı kırdırmak istemiyorsanız boru görüntüleme kameraları ile dairede oluşan kaçakları noktasal olarak bulmaktayız. Böylelikle ekstra oluşabilecek tadilat masraflarından kurtulmuş olacaksınız. Bir diğer tesisat sorunu ise lavabo ve tuvalet tıkanıklığı zamanla pisliklerden atıklardan dolayı tıkanan tuvalet açılmıyorsa bizi arayarak kırmadan robotla gider tıkanıklığı açma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kışın korkulu rüyası ısıtmayan petekler bunun içinde bakırköy cevizlik su tesisatçısı çözümleri ile karşınızda iyi ısıtmayan petekleri makine ve özel kimyasallarla temizliyoruz petekler ilk günkü verimi ile yanıyor. Böylece fazla fatura ödemekten ve ısınma sorunlarından kurtuluyorsunuz.

Firmamız sıradan su tesisat arızaları içinde servis hizmeti vermektedir. Taharet musluğu tamiri , musluk tamirleri , evye montajı , duşakabin montajı ve yapı marketlerden alınan lavabo , mutfak gereçleri , banyo gereçleri montajlamaları bakırköy cevizlik su tesisatçısı firmamız tarafından yapılmaktadır. Vakit kaybetmeden hemen şimdi bir usta çağırmak için bizi arayınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55