bakırköy lavabo açan tesisatçı

Bakırköy lavabo açan tesistçı ile tıkanıkların üstesinden gelmek çok kolay kanal açma robotları ile kırma dökme işlemi yapılmdan tıkanıklıklar giderilmektedir. Bakırköy tesisatçı olarak lavabo açma konusunda 7/24 hizmetinizdeyiz.

Lavabo Neden Tıkanır

Lavabo tıkanıklığı genellikle yemek artıkları , tesisatlardaki kireç veya yağlanmalardan ötürü tıkanır. Lavabo tıkanıklarına sebep olan bir diğer husus ise çamaşır veya bulaşık makinelerinizin giderinin lavabo giderine bağlamanızdır. Yoğun bir şekilde kullanılan lavaboların tıkanmaması adına bazı önlemler alabilir ve tıkanıklıkların önüne geçebilirsiniz. Örneğin her ne kadar lavabolarda katı atıkların borulara girerek tıkanıklık yaratmasını engelleyecek filtreler bulunsa da yemeklerinizi, çayınızı ve kullandığınız yağlarınızı lavabolarınıza dökmemeniz tıkanıklık yaratan sorunları engellemenize yardımcı olacaktır. Bakırköy lavabo açan tesisatçı ustası olarak titizlikle etrafı kirletmeden hizmet vermekteyiz.

Bakırköy Lavabo Açma

Bakırköy lavabo açma olarak gördük ki lavabo tıkanıklıkları bazı kimyasallar kullanılarak açılmaya çalışılmaktadır. Ancak bu işlem bir takım durumlarda sağlınızın açısından tehlikeli olabileceği gibi sorunu ortadan kaldırmada da yeterli olmayacak daha büyük sorunların ortaya çıkmasına da zemin hazırlayacaktır. Bu kimyasalın kullanımı sonucunda boruların ek yerlerinde bulunan contalar özelliğini yitirebilir. Bu durum da atık su sızıntılarına neden olmaktadır.

Böyle bir durumla karşılarsanız uzman yardımı almanız hem tıkanıklığın başka sorunlara yol açmasını engelleyecek hem de tıkanıklık sorununuz işin profesyonelleri tarafından basit bir şekilde ortadan kaldırılacaktır. Lavabo tıkanıklıkları durumunda uzmanlar görüntülü cihazlar tarafından sorunu tespit edip lavabo veya giderlere herhangi bir zarar gelmesinden kaçınarak oldukça basit bir yöntemle tıkanıklığı açarlar.  Bakırköy lavabo tıkanıklığı açma konusunda uzman firma tarafından oldukça yoğun biçimde kullanılan lavabolar gün içerisinde tekrar eski haline kavuşturulur ve hiçbir işiniz aksamaz.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55