bakırköy pimaş açma

Bakırköy pimaş açma hizmeti veren tesisat firmamız tıkalı lavabo , tuvalet , kanalizasyon , logar ve yağmur giderlerini kırmadan sökmeden özel robot cihazları kullanarak açmaktadır.

Pimaş aç bakırköy belediyelerin kanalizasyon hatlarına dökülemeyen apartman için ana hatları açmak için kullandığı cihazları bilirsiniz. Evin önüne İSKİ’den kamyonet yanaşır ve çalışma yapar. Biz bu işlemi apartman içi yapılması için bir çanta boyutuna sığacak şekilde oluşturabilen cihazı kullanmaktayız ve oldukça marifetlidir.

Bakırköy Tesisatçı Pimaş Açma

Bakırköy pimaş açma atık sistemlerin tıkanma sürelerine dikkat edin. Günde 1-2, haftada birkaç defa, ayda 10-20 arası yada daha fazla gibi oluşumlarda dikkat ediniz. Öncekine göre daha fazla tıkanıyorsa hatlardaki sorun giderek artmaya ve temiz yüzeylerde atık ile dolmaya devam etmektedir. İlk günkü gibi ak pak olan sisteminize tadilata gerek olmadan geri dönüş yapmak için bizi acilen arayınız. Bakırköy tıkanıklık açma asıl yapmak istediğimiz apartman alt katında bulunan ve tüm dairelerin atık hatlarından dökülen maddelerin, atık suların bir araya geldi logara göndermektir. Sizin tuvaletiniz tıkalı olabilir ve bu maddeyi logara göndermek çok zor değildir. Örneğin poşet, çeşitli ambalajlar hattı tıkamış ise su basıp onu ilerletiriz ve kablonun menzili 30 metre olup bu uzunluğun elverdiği ölçüde daha ileriye taşırız. Göreceksiniz personelimiz işlemi bitirdikten sonra tıkanıklık artık görülmeyecek. Ayrıca bakırköy tuvalet tıkanıklığı açma , bakırköy lavabo tıkanıklığı açma işleri için kısaca bakırköy lağımcı ve lağım açma hizmetleri verilmektedir.

Bakırköy pimaş açma vidanjör ismi verilen kısımdan logar içindeki suyun çekilmesi sağlanabilir ve pislikleri hızlıca alınabilir. Ardında kuka ismi verilen bölgeden 200 bar gibi basınç ise su gönderilen tıkalı hatlar bir hayli açılır ve artık apartman hatlarından kaynaklı sorunda ortadan kaybolabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55